Аварійна Сервісна Служба

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи – це разові послуги, пропоновані співвласникам багатоповерхового або приватного будинку керуючою компанією. Особливість такої пропозиції в тому, що виконавець береться за роботу будь-якої складності. Це може бути установка звичайних решіток на вікна, або зварювальні операції по демонтажу труб або батарей всередині житлового приміщення.

Для виконання завдань замовника є інструмент, обладнання та витратні матеріали. У фахівців є відповідні робіт дипломи та допуск до проведення будь-яких зварювальних операцій. Все, що потрібно зробити замовнику – це зв’язатися з менеджером аварійної сервісної служби і запросити майстра на об’єкт. Уточнивши перелік робіт, представник компанії складе кошторис витрат, після затвердження якої погодить дату і час на проведення зварювальних операцій. Оплата відбувається тільки після виконання завдання і підписання акту виконаних робіт.

Зварювальні роботи будь-якої складності довіряйте керуючої компанії. Це зручно, дешево, якісно. Будь-яка людина погодиться, що всі види робіт, навіть разові, повинні супроводжуватися гарантією. Аварійна сервісна служба бере на себе такі зобов’язання перед власниками багатоквартирного або приватного будинку.

Ціна – прорахунок індивідуально

Догори