Аварійна Сервісна Служба

Разові послуги бізнесу

Разові послуги бізнесу – це комплекс заходів, спрямований на вирішення комунальних питань з комерційними організаціями. Зокрема, з будь-якими фізичними або юридичними особами, що ведуть якийсь вид бізнесу. В якості прикладу:

  • Кафе, бари, ресторани.
  • Салони краси (перукарні, СПА, і т.п.)
  • Лазні та сауни.
  • Магазини продовольчих і побутових напрямків.

Разові послуги бізнесу: сантехнік

Будь-який вид бізнесу, з орендованим або власним нежитловим приміщенням, передбачає наявність санвузла. І в будь-якої комерційної організації, не буває такого, щоб каналізаційний стік не забивали. Природно, в таких випадках, власник шукає сантехніка в приватних оголошеннях, намагаючись отримати дешеву якісну послугу. Але ефективність виконуваних робіт залежить більше від інструменту та обладнання, що використовується для чищення каналізаційної системи.

Потрібен сантехнік для разових послуг – звертайтеся в аварійну сервісну службу. Бригада професійних робочих, високоефективне обладнання, мінімальні ціни і гарантія на проведені роботи. Скориставшись один раз послугами компанії, при появі проблем через роки, ви знову зателефонуйте в АСС. В Україні, немає жодного приватного сантехніка, який впорається із завданням краще керуючої компанії.

Разові послуги бізнесу: електрик

Сотні пропозицій на дошках оголошень в мережі інтернет кажуть про затребуваність сервісу в Україні. Тільки якісно надати послугу за низькою ціною здатні лише одиниці електриків. Адже, крім ящика з інструментами, потрібні знання і досвід в роботі. Разові послуги бізнесу повинен надавати тільки професіонал. Аварійна сервісна служба має в своєму розпорядженні необхідними ресурсами і виконує будь-які види робіт:

  • Установка розеток і вимикачів – від 75 грн
  • Розводка електрики з нуля або прокладка додаткового кабелю (навіть в тих випадках, коли немає схеми електропроводки) – від 25 грн/м.п.
  • Монтаж і підключення освітлювальних приладів (включаючи світлодіодні стрічки) – від 80 грн/м.п.
  • Всі види ремонтних робіт, пов’язаних з внутрішніми інженерними мережами для комерційних організації – прорахунок індивідуально
  • Поточні та капітальні ремонти – прорахунок індивідуально

Керуюча компанія АСС виконує роботи будь-якої складності швидко, якісно і недорого. Для надання разових послуг бізнесу не обов’язково укладати договори і виконувати якісь двосторонні зобов’язання. Замовили послугу, отримали результат, оплатили рахунок. Кращий сервіс з обслуговування електромережі гарантований всім українським підприємцям.

Догори