Аварійна Сервісна Служба

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації – це усунення засмічень в каналізаційній системі житлового будинку і на прибудинковій території. Послуга включає в себе проведення діагностики, планових і аварійних робіт. Особливість прочищення в тому, що виконуватися вона може двома способами і демонструвати різний ефект:

  • Очищення каналізації звичайним тросом. Класичний спосіб, яким користуються всі сантехніки, що надають свої послуги в приватному порядку. Процес чищення можна назвати ефективним, якщо сантехник професійно підійде до виконання поставленого завдання. Сам спосіб досить трудомісткий і витратний за часом.
  • Усунення засмічень за допомогою очисної машини. Професійне обладнання в лічені хвилини виконає роботу ефективніше, ніж сотня сантехніків з тросами. Аварійна сервісна служба має в наявності секційну прочищувальні машину Rothenberger R-650. Устаткування підходить для чищення труб діаметром від 20 до 150 мм.

Заходи  з прочищення і підтримки працездатності каналізаційної системи включають в себе проведення монтажних робіт. Керуюча компанія може виконувати заміну стояків каналізації, або замінити труби на прибудинковій території.

Догори