Аварійна Сервісна Служба

Підготовка будинку до опалювального сезону

Підготовка будинку до опалювального сезону – це комплекс заходів, що створює сприятливі умови для стабільної та ефективної подачі тепла в житлові та нежитлові приміщення з початком опалювального сезону. Підготовку краще виконувати в літній період (за 2-3 місяці до початку опалювального сезону).

Головна перевага підготовки до опалювального сезону – це виявлення проблем в трубопроводі. Усі проведені заходи зводяться до того, щоб запобігти аварійній ситуації за фактом початку опалювального сезону. Якщо є пошкоджена труба або батарея, нехай краще вона дасть про себе знати при тестовий запуск, в теплу пору року.

Підготовка до опалювального сезону багатоповерхового або приватного будинку включає в себе перелік послуг:

Візуальний огляд труб по внутрішньобудинкової тепло-магістралі. Перевіряється робота кранів і заглушок, йде пошук відколів, тріщин, іржі.
Виконується тестовий запуск. Власники квартир оглядають батареї на предмет протікання. Проблеми фіксуються і усуваються.
Перевіряється ефективність роботи системи опалення. На вході і виході встановлюються датчики тиску. Якщо показники різняться, в систему подається вода під великим тиском (гідроудар), яка вимиває іржу і мул з системи. У тих випадках, коли гідроудар не вирішує проблеми, проводиться локальна чистка батарей.

Підготовка будинку до опалювального сезону (промивка) – від 1500 грн

Догори