Аварійна Сервісна Служба

Дезінсекція

Дезінсекція – це заходи, спрямовані на знищення комах в житлових і нежитлових приміщеннях багатоповерхового або приватного будинку. Зокрема, дезінсекція націлена на знищення тарганів, клопів, мух, бліх, павуків, кліщів і моли, комарів.

Більшість комах – це збудники і переносники різноманітних інфекційних захворювань. А деякі, просто створюють незручності людям, особливо в нічний час.

Послуга користується попитом у населення і частіше виконується 6 раз на рік – через місяць. Цього достатньо, щоб підтримувати рекомендовані санітарні норми в приміщеннях. Локальне знищення комах, всередині житлового приміщення, не завжди приносить задоволення. Потрібен комплексний підхід. Інакше, потрібно бути готовими до неприємних сюрпризів – появі комах, які легко потрапляють всередину житлового приміщення:

  • З сходової площадки.
  • Через вентиляційну решітку або витяжку.
  • По каналізаційних трубах.

Дезінсекцію краще довіряти професіоналам, так як для знищення потрібне спеціальне обладнання і досвід в роботі. Професіонали, для знищення комах, використовують якісні хімічні препарати, які повністю безпечні для людей і домашніх тварин.

Догори