Прочищення каналізації в приватному або багатоквартирному будинку Дніпро

Прочищення каналізації в приватному або багатоквартирному будинку Дніпро

Прочищення каналізації в приватному або багатоквартирному будинку – це комплекс заходів, спрямований на повну ліквідацію засмічення в системі. Засмічення може виникнути в разі:

  • Потрапляння в труби сторонніх предметів (дитячі іграшки, елементи гардероба, будівельне сміття, аксесуари для сантехніки);
  • Появі іржі на внутрішній порожнині металевих труб;
  • Накопичення жиру або нерозчинних у воді харчових відходів;
  • Неправильної комутації каналізаційних труб.

Прочищення каналізації: види заходів

Комунікації щодо відведення рідких відходів всередині житлових будинків відносяться до господарсько побутових внутрішніх систем будинку. Включають в себе: очищення труб всього сантехнічного обладнання (ванна кімната і кухня), прочищення стояків і колодязів.

Мережі для прийому і транспортування каналізаційних стоків на прибудинковій території – це система зовнішньої каналізації. Інакше, всю систему називають дворовими каналізаційними мережами.

Заходи з очищення каналізації бувають: аварійними і плановими. В Україні частіше проводиться аварійна чистка каналізаційних стоків, за фактом появи проблеми. Так як співвласники багатоквартирних і приватних будинків просто не бажають вникати в діагностику і попередження засмічень.

Прочищення каналізаційних стоків буває двох видів – механічне і гідродинамічне. У засобах масової інформації можна зустріти і проведення хімічної чистки каналізації. Але професіонали вкрай негативно ставляться до використання реактивів на основі лугів і кислот. Адже більшість комунікаційних труб виготовлено з металу. Та й в агресивному середовищі може початися реакція, яка, збільшенням обсягу рідких стоків, призведе до розриву труби або поверненню всіх нечистот домовласникам.

 Чому не варто чистити самостійно каналізацію

Одна справа – попрацювати вантузом, щоб створити гідроудар в системі для прочищення сантехнічних труб. Інше – витягти назовні або проштовхнути в колектор стояка сміття, жирові відкладення і органічні залишки. Самостійна чистка каналізаційних стоків зручна при щомісячній профілактиці.

Але, в разі засмічення, за фактом, возитися з нечистотами навряд чи хтось захоче. Адже потрібно інструмент або обладнання, а сам процес довгий і неприємний. Краще відразу залучити фахівця. Сантехнік впорається з поставленим завданням значно швидше і ефективніше.

Якщо мова йде про внутрішньо-будинкові системи, колодязі і розподільники, то тут однозначно потрібна бригада робітників з професійним обладнанням. Чистити колектори і труби в замкнутому просторі небезпечно для здоров’я. Плюс, не кожен слюсар погодиться на подібні заходи. Професіонали, маючи технічну базу та досвід, зроблять роботу швидко і ефективно.

Чому треба робити профілактику

Будь-яка діагностика завжди дешевше проведення аварійних робіт. Автомобіль, побутова або комп’ютерна техніка, система опалення або повітропровід – планова профілактика у всіх випадках не витратна за часом і вартості. Прочищення каналізації, при аваріях, непорівнянне з перерахованими проблемами. Адже будь-яке засмічення призведе до повернення нечистот споживачеві послуг. А це смердючий запах і забруднення всіх сантехнічних кімнат. Коли прориває каналізацію, за встановленими в Україні нормам, перекривається подача води в квартири. Такі умови просто неприпустимі для всіх мешканців будинку.

Проведення профілактики – вельми зручний і економічний захід, який не забирає багато часу у виконавця завдання. Але більшість домовласників негативно реагують на проведення діагностики або профілактики. Адже це створює невеликі незручності жителям. Професіонали рекомендують не перешкоджати, а в кращому випадку – постійно проводити, профілактику каналізації. Адже для споживача послуги – це гарант довговічності використання комунікаційних систем.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://avarijka.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/444.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}