АВАРІЙНА СЕРВІСНА СЛУЖБА

Image module
Image

Аварійне обслуговування

Інженерних мереж житлової та нежитлової нерухомості - каналізація, опалення, водопровід, електрика, зливові стоки. Індивідуальне обслуговування квартир і будинків у приватному секторі. Супроводження корпоративних клієнтів, соціальних і державних установ.
Image

Технічне обслуговування інженерних мереж

Комплексний сервіс інженерних мереж об'єктів житлової та нежитлової нерухомості. Гарантія фінансової прозорості діяльності підприємства та підзвітності. Сезонні заходи з підготовки житла, громадських та підсобних приміщень до літнього і зимового періоду.
Image

Проведення поточних і капітальних
ремонтів

Всі види ремонтних робіт - інженерні мережі, покрівля, прибудинкова територія, утеплення, ремонт квартир. Участь у спільному фінансуванні для клієнтів компанії (ОСББ, ЖК) за Програмою сприяння діяльності ОСББ, ЖБК та ОК ЖБК в багатоквартирних будинках м Дніпра 2016-2020 рр.
Image

Комплексне сервісне
обслуговування

Управління житловим будинком, аварійне і сервісне обслуговування за найвигіднішими цінами та умовами. Позапланові роботи у квартирах за заявками. Цілодобова підтримка власників житлової та нежитлової нерухомості. Прозорість у взаєморозрахунках і ведення бухгалтерського обліку.
Layer

Наші переваги

У наші плани не входить переконати Вас, що компанія займає перше місце в деякому списку. Ми не розповідаємо про недоліки конкурентів. Наша перевага в тому, що обіцянки не розходяться з ділом. Ми беремося за будь-яку роботу.

У компанії не прийнято розмежовувати роботу по кваліфікації – у нас працюють професіонали, які виконають поставлене завдання якісно і в строк. Ми педантично ставимося до ведення бухгалтерської та технічної документації, але в будь-який момент відзвітуємо за кожну витрачену копійку.

Ми не перший рік на ринку – наш логотип пізнаваний, а більшість замовників знають представників компанії по іменах. У будь-якій країні подібне пояснюється довірою, коли люди бажають співпрацювати, а не покладаються на разове виконання завдання або надання послуги.

До 2018 року список наших клієнтів значно збільшився. На постійній основі компанія повністю супроводжує 120 житлових і нежитлових споруд з власною інфраструктурою. Ми виконали понад 8000 послуг приватного характеру, отримавши при цьому позитивні відгуки щасливих замовників. У нашій клієнтській базі 2500 клієнтів, які постійно звертаються до нас з проблемами, пов’язаними з роботою ЖКГ.

0
Обслуговуються будівель
0
Виконаних робіт
0
Задоволених клієнтів
Layer
Layer
Layer

Наши услуги

Image module

Компанія виконує аварійне і сервісне обслуговування аварійних мереж житлової та комерційної нерухомості, а також індивідуальних квартир і будинків приватного сектора. На базі підприємства сформовані професійні ремонтні групи, що працюють оперативно по системі 24/7..
Подробнее

Компанія виконує системний сервіс інженерних мереж житлових будинків, комерційної нерухомості, індивідуальних квартир, а також будинків приватного сектора за вигідними цінами…
Побробнее

Всі види ремонтних робіт – інженерні мережі, покрівля, прибудинкова територія, утеплення, ремонт квартир. Участь у спільному фінансуванні для клієнтів компанії (ОСББ, ЖК) за Програмою сприяння діяльності ОСББ, ЖБК та ОК ЖБК в багатоквартирних будинках м Дніпра 2016-2020 рр…
Подробнее

Збереження сімейного бюджету для власників квартир багатоповерхових будинків і приватних будівель, залишається на першому місці, коли мова заходить про збір коштів на технічне обслуговування житлових будинків. Тому оптимізація витрат жителів на утримання будинку при виконанні якісного сервісу – першорядне завдання компанії…
Подробнее

Управління житловим будинком, аварійне і сервісне обслуговування за найвигіднішими умовами….
Подробнее

Про нас говорять

Все почалося з того, що наш керуючий будинком організував мафію - влаштував на роботу в ОСББ своїх родичів і встановив їм захмарну зарплатню, яку нікому не озвучували. Збирали ми гроші на капремонт півроку, а потім раптом дізналися, що це пішло на зарплату технікам і бухгалтерії. Власники багатоповерхового будинку зайнялися пошуком керуючої компанії. Так ми вийшли на «Аварійно-сервісну службу». Роздумувати довго не стали і підписали договір на 5 років, на послуги управителя житловим фондом. Поки задоволені - ми бачимо, куди вкладає гроші виконавець, і сподіваємося, що так буде і далі. Якщо у вас подібні проблеми зі старшим по будинку - женіть його в шию. Досить годувати таких людей, укладайте договір і живіть в облаштованому будинку.
Мабуть, в нас батьки вклали, що для кожної послуги повинен бути окремий майстер. Для виклику сантехніка - один номер телефону, для електрика - інший номер. А потім з'ясовується, що перший майстер щось зробив не так, а наступний технік знімає з себе відповідальність за працездатність. І ці гойдалки не припиняються роками. Нашій сім'ї таке ставлення неабияк набридло, і ми почали працювати з «Аварійно-сервісною службою». Сподобалося те, що на всі проблеми - один номер телефону. Менеджер робить наряд і до нас приїжджає ремонтник. Робить добре, ціни озвучує на місці. Видає акт виконаних робіт і кошторис, що до цього взагалі ніхто не робив. З кошторисом ми ходили в найближчий магазин, виявилося у АСС ціни навіть дешевше. Компанію рекомендуємо, все влаштовує.
Нарешті у ЖЕКів з'явилася альтернатива. Аварійні бригади працюють у свята і вночі. Уклали договір на обслуговування багатоповерхового житлового будинку і не нарадуємося сервісом. А почалося все з того, що слюсарі та електрики, які обслуговували наш кооператив, раптом прив'язали свої послуги до долара і почали всім розповідати про європейські тарифи. Ось тільки якість, аж ніяк, у техніків залишилася радянською. Ставили бу компоненти, а розрахунок робили, як за нові запчастини. Хтось із мешканців на зборах кооперативу виніс пропозицію - розігнати всіх підрядників і підписати договір з «аварійно-сервісною службою». Погодилися просто, щоб покарати «європейських» техніків. Але потім виявили, що АСС всіх влаштовує. За 3 місяці роботи жодного нарікання. Все подобається!

Контакти

Товариство з обмеженою відповідальністю
«Аварійна Сервісна Служба»

Наша адреса:

Головний офіс:
вулиця О.Гончара, будинок 25
Абонентська служба (прийом громадян)
49051, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Журналістів, будинок 9

Задати нам питання